Sdílet

Tweet

Pohled na hraní Kapi Hospital v ukázkovém videu


Nejlépe si o čemkoliv člověk udělá představu, když si danou věc prohlédne. To samé platí i online hrách. A jak jinak nakouknout pod pokličku hry, než malým videjkem zachycujícím základy hraní. Po jeho shlédnutí tak hned bude mít každý představu, jak se postarat o své pacienty a co vše lze ve hře využít ve svůj prospěch či další porci zábavy.

Doporučujeme


Online mafie

My Free Zoo

World of Warships

Je libo křižník, bitevní loď, torpédoborec či rovnou letadlovou loď? World of Warships nabízí nejednu třídu lodí v zastoupení námořních velmocí, jejichž počet se každou aktualizací rozrůstá. Po úspěšných tankových bitvách tak dostáváme příležitost ochutnat i nekompromisní střety na rozbouřeném moři.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.