Sdílet

Tweet

Zahraj si zdarma Kapi Hospital

online nemocnice

Jak jsme si již mohli zvyknout, tak hry typu Free to play jsou zdarma dostupné každému, kdo ve svém počítači má nainstalovaný aktuální Adobe Flash player. . Kapi Hospital není žádnou výjimkou a tak po jednoduché registraci nabízí možnost se vrhnout bez jakéhokoliv závazku mezi ošetřovny. Není tedy nic snadnějšího, než si hru vyzkoušet, pokud zaujalo ukázkové video.

Doporučujeme


Online mafie

My Free Zoo

World of Warships

Je libo křižník, bitevní loď, torpédoborec či rovnou letadlovou loď? World of Warships nabízí nejednu třídu lodí v zastoupení námořních velmocí, jejichž počet se každou aktualizací rozrůstá. Po úspěšných tankových bitvách tak dostáváme příležitost ochutnat i nekompromisní střety na rozbouřeném moři.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.