Sdílet

Tweet

Další sim hry dostupné zdarma v prohlížeči

Vlaky kam se podíváš Milovníkům tycoonů by zaručeně neměla uniknout předělávka legendárního Transportu. V Rail Nation se stáváme majitelem začínající železniční společnosti, s níž od samotných začátků s parními lokomotivami proplouváme epochami až k současným rychlovlakům. Cíl je přitom prostý, starat se o blahobyt obyvatel domovského města a zavážet je dostatkem požadovaného zboží. A v nejnovějším updatu se hráči dočkali i možnosti osobní dopravy, která dává hře další rozměr.

Doporučujeme


Online mafie

My Free Zoo

World of Warships

Je libo křižník, bitevní loď, torpédoborec či rovnou letadlovou loď? World of Warships nabízí nejednu třídu lodí v zastoupení námořních velmocí, jejichž počet se každou aktualizací rozrůstá. Po úspěšných tankových bitvách tak dostáváme příležitost ochutnat i nekompromisní střety na rozbouřeném moři.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.