Sdílet

Tweet

Tipy & Triky pro Kapi Hospital

Rýmalkov, Zlomihora

Ač se nejtvrdší dřina odehrává mezi stěnami nemocnice, návštěvě těchto měst neujdeme. Prvně jmenovaný Rýmalkov je naprostou nezbytností pro každého aktivního hráče. Nachází se tady totiž garáž se spoustou dalších úkolů. Krom té je zde lékárna, lékařský velkoobchod, sdružení lékařů, výměna pacientů, golfový obchod, banka, kancelář, radnice, slečna Růžová a koutek řečníků. Během střed a sobot lze využít možnosti zdarma zamířit do Zlomihory, kde se nachází architekt, autosalon, internetová kavárna, lázeňský chrám, obchod na rohu, výzkumné centrum a zlomyslný Dr. Knievel. Pokud by někdo urgentně potřeboval Zlomihoru navštívit mimo tyto dva dny, musí si zakoupit lístek na autobus za 2 mince.

Garáž

Každý hráč má možnost navštívit toto ilegální lékařské centrum, kde uplatní své praktické dovednosti. Denně zde čeká osm bonusových úkolů humorného charakteru, za jejichž splnění na hráče čekají nějaké ty haléře a zkušenostní body k dobru. Co je však podstatnější, za dokončení úkol mu je odeslán jeden pacient do nemocnice, takže je hned o další porci zábavy postaráno.

Nákup léků

I když jde léčit i bez užití léků, tak přeci jen je velký rozdíl, jestli pacientovu nemoc vyléčíme za hodinu nebo za dvě. Ano, použití léků srazí dobu léčení na polovinu. Je tedy žádoucí mít v lékárně dostatečnou zásobu léčiv. Dost jich můžeme sehnat v lékárně nacházející se v Rýmalkově, avšak v mnohem větší míře je zapotřebí zavítat do internetové kavárny či obchodu na rohu. A jelikož ty se nachází až v Zlomihoře, kam se zdarma dostaneme jen ve středu a v sobotu, je vhodné s tím počítat a během těchto dní vyrazit dokoupit zásoby.

Výzkumné centrum

Pokud se nám začínají hromadit pacienti vyžadující nějakou specifickou léčbu, máme tu možnost urychlit rychlost jejich léčby. Toho dosáhneme investicí do výzkumu. V centru máme na výběr trojici oborů, u nichž postupnou investicí umocníme účinnost léků. Každou další investicí se zvýší úroveň výzkumu a logicky urychlí i léčba. Zkoumané nemoci lze obměňovat, akorát je potřeba brát v potaz ztrátu investovaných prostředků i dosaženého pokroku.

Architektonický ateliér

Jednou za čas bude zapotřebí tuto budovu navštívit. Ve chvíli, kdy jsme postoupili do dalšího kola, s nímž přišla i nová nemoc, budeme potřebovat ošetřovnu, kde ji léčit. A ty lze pořídit právě u architekta. Ten nám prodá i lůžka, pro uložení pacientů čekajících na další ošetření či přidružená zařízení zvyšující komfort.

Výměna pacientů

Dozajista se občas každému stane, že nemá dostatek času se věnovat právě hraní her. V takovém případě lze využít možnosti poslat přebytečné pacienty k výměně. Za tuto výměnu samozřejmě můžeme vyinkasovat adekvátní odměnu. Jak vysokou záleží čistě na našem rozhodnutí. Pokud však pacienta přeceníme, nemusí se nám ho podařit udat a desetiprocentní poplatek za jeho zařazení do evidence propadne vniveč. K této funkci se dostaneme jednoduše otevřením karty pacienta a v dolní liště je ikonka Dát pacienta do programu výměny. Po kliknutí na tuto ikonku již jen vyplníme požadovanou cenu a vyčkáme, zda o něj někdo projeví zájem.

Mince

Mince plní funkci prémiové měny, tedy té, jíž si hráč může zakoupit za reálné peníze. Za mince si následně lze pořídit prémiový účet, koupit bonusové místnosti, urychlit dokončení úkolů v garáži, pořídit vozidlo nebo autobusový lístek. Nějaké ty mince lze náhodně nalézt mezi vyklízeným harampádím, avšak ve větším množství je nutné si je zakoupit. K platbě lze využít bankovního převodu, kreditní karty, sms zprávy, Paypalu, Skrillu, Ukash či Paysafecard.

Doporučujeme


Online mafie

My Free Zoo

World of Warships

Je libo křižník, bitevní loď, torpédoborec či rovnou letadlovou loď? World of Warships nabízí nejednu třídu lodí v zastoupení námořních velmocí, jejichž počet se každou aktualizací rozrůstá. Po úspěšných tankových bitvách tak dostáváme příležitost ochutnat i nekompromisní střety na rozbouřeném moři.

Mahjong zdarma

Mahjong hry se dlouhá staletí hrály pouze v Číně, k jejich rozšíření do celého světa došlo až po značném zlehčení a zpřehlednění pravidel. Tato náročná logická hra pochází ze staré Číny, kde se těšila velké oblibě. K její expanzi do celého světa došlo až v období po první světové válce, kdy se začali objevovat snadnější a rychlejší varianty. Ty si lze zahrát i ve flashové podobě online na internetu.